PremiumKassasystemen
 

EVOLUTIE AANTAL ELEKTRONISCHE BETALINGEN

  • De systemen van Worldline registreerden in 2015 bijna 1,8 miljard elektronische transacties (zowel in winkels als via de e-commerce). Dit is een toename met 7,5% tegenover 2014 en met maar liefst 14,7% tegenover 2013.
  • Het aantal elektronische betalingen van kleine bedragen neemt toe. In 2015 was 20,5% van alle Bancontact transacties een betaling van minder dan € 10, tegenover 18,2% in 2014 (zie grafiek). Het aantal transacties van minder dan € 5 bereikte in 2015 7,4%.
  • Bancontact is het favoriete betaalmiddel van de Belgen en neemt 73% van alle elektronische transacties voor zijn rekening, een stijging van 9% ten opzichte van 2014.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Meer weten over

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
28 mei 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine