Notebook van Miquelrius: uniek design en schrijfervaring
Met de notebooks van Miquelrius, leider op de Belgische markt, biedt u als kantoorhandelaar een pak toegevoegde waarde ten opzichte van uw concurrenten. Maak kennis met het unieke design op de Paper Show en ervaar zelf hoe bijzonder het is om te schrijven op het premium papier.
Toppositie Belgische markt
Miquelrius, deel van de groep APLI, maakt al 185 jaar papierwaren. Het bedrijf neemt een sterke positie in op de Belgische markt. De notebooks van Miquelrius blijven het paradepaardje. De productie ervan gebeurt in Europa en de kwaliteitseisen van het bedrijf liggen ontzettend hoog.
Design als onderscheidend kenmerk
Wat de notebooks van Miquelrius onderscheidt van klassieke notebooks, is zonder twijfel het design. “Een klant kiest uit een ruim pallet van kleuren en texturen voor de cover, en tal van uitvoeringen. Daardoor drukt hij met zijn notebook echt uit wie hij is. Een notebook van Miquelrius is een hoogsteigen voorwerp”, zegt Mathilde Griffon, brand manager van APLI, trots. Niet alleen het design maar ook het aspect ‘duurzaam’ behoort tot het DNA van Miquelrius. “We bieden het gamma ‘ECO’ aan, met gerecycleerde en/of recycleerbare onderdelen en bedrukkingen met waterinkten. Ook dat is een toegevoegde waarde waarmee de kantoorhandels zich onderscheiden van hun concurrenten.”
Schrijfervaring technische troef
De schrijfervaring is een echte technische troef, vertelt Mathilde Griffon: “We werken met premium papier dat ondoorzichtig is, fijn aanvoelt en de spiraal is bijzonder stevig. Dankzij microperforaties kan je de bladen netjes losscheuren. De gekleurde boorden zijn handig om te klasseren per project.”
Papershow 2026
Ontdek de toegevoegde waarde van de notebooks van Miquelrius op de Paper Show in Nekkerhal Mechelen op 25 en 26 januari 2026, stand 8.2. Bel gerust al even naar Kristof op +32 479 60 11 49. Hij komt u graag het volledige gamma notebooks van Miquelrius voorstellen.

