Schrijfwaren Partnercontent

Sandra Stoffels nieuwe Account Manager Belux bij Hamelin bv

Sandra Stoffels Hamelin

Hamelin bv, toonaangevende leverancier en producent van kantoor- en schoolbenodigdheden, heeft Sandra Stoffels per 1 juni aangesteld als nieuwe Account Manager BeLux als vervanger van William Demanet. Samen met Stefaan van Nuffel wordt ze verantwoordelijk voor de Hamelin A-merken Oxford, Pelikan, Elba en Unilux in de Belgische en Luxemburgse markt.

Sandra Stoffels is voor veel Franstalige klanten geen onbekende; sinds 2018 is zij namelijk het vaste aanspreekpunt op het gebied van customer service, marketingacties en beurzen.

Met Sandra Stoffels heeft Hamelin een ervaren kracht aan het verkoopteam toegevoegd met brede kennis van de branche, het productassortiment en de internationale organisatie. Met haar ervaring op zowel productniveau als op het gebied van marketing zal zij onze klanten optimaal kunnen ondersteunen in het verkoopproces en samen met hen nieuwe initiatieven kunnen ontplooien.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Geschreven door Dimitri Van Moerkercke22 mei 2025

Meer weten over

Print Magazine

Recente Editie
19 februari 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine