HSM: gegarandeerde duurzaamheid

Producten 'Made by HSM' beloven eersteklas kwaliteit.
De robuuste snijwalsen van de datavernietigers HSM SECURIO en HSM Pure worden in onze eigen productiefaciliteiten met de modernste processen van hoogwaardige materialen vervaardigd en voldoen aan zulke hoge normen dat HSM hun werking levenslang garandeert.
En daar kunt u op vertrouwen: naast de levenslange garantie op de gehard stalen snijwalsen in de beveiligingsniveaus P-2 tot en met P-5 volgens ISO/IEC 21964 (DIN 66399), geeft HSM GmbH + Co. KG, 5 jaar productgarantie op de datavernietigers HSM Pure en HSM SECURIO C-, B- en P-serie in de beveiligingsniveaus P-2 tot en met P-5 en 3 jaar garantie op alle andere HSM SECURIO-modellen.
De producten van HSM worden ontworpen en geproduceerd in Duitsland, wat resulteert in 'Made in Germany' kwaliteitsproducten die design, functionaliteit en duurzaamheid combineren.
Op deze website vindt u zeker de juiste datavernietiger voor uw behoeften.
