Een gevarieerd programma vol thematische dagen
Elke beursdag van Green Expo staat in het teken van een specifiek thema. Van de dynamische Retaildag en de Dag voor de Openbare Ruimte tot spektakel op de Familiedag met Stihl Timbersports en meet & greet met Maya de Bij!
Green Expo biedt dit jaar opnieuw een bijzonder gericht programma aan door te werken met specifieke themadagen. Hierdoor krijgt elke bezoekersdoelgroep een aanbod voorgeschoteld dat naadloos aansluit op de dagelijkse praktijk, uitdagingen en belangen van de eigen deelsector.

Werkt u 6 dagen op 7? Dan is de unieke Familiedag, waar ontspanning en spektakel hand in hand gaan, jouw perfecte bezoekdag. Kinderanimatie zoals een zoektocht en meet & greet met Maya de Bij kleuren deze dag. Hét grote hoogtepunt tijdens deze dag is de aanwezigheid van de landelijk bekende STIHL TIMBERSPORTS®. Tophouthakkers laten hun indrukwekkende vaardigheden zien in verschillende disciplines met bijlen en motorzagen. Deze spectaculaire shows zorgen voor adrenaline, actie en topentertainment voor zowel professionals als liefhebbers.
De Retaildag richt zich specifiek op uitbaters van tuincentra, doe-het-zelfzaken en gespecialiseerde winkels. Tijdens deze dag staan consumententrends, winkelbeleving, schapindeling en de vraag naar biologische en ecologische tuinproducten centraal. Retailers ontdekken hier hoe zij hun aanbod kunnen vernieuwen om in te spelen op de veranderende wensen van de moderne tuinliefhebber. BTV zorgt voor een inspirerend programma met best cases.
Voor lokale overheden, stedenbouwkundigen en groendiensten is er de dag van de Openbare Ruimte. Deze themadag behandelt de grote maatschappelijke uitdagingen van vandaag, zoals het vergroenen van de stedelijke omgeving, hitte-eilandeffecten en slim waterbeheer. Zowel Embuild als VLARIO brengen een conferentie en praktijkvoorbeelden. De ideale gelegenheid voor beheerders en besluitvormers om kennis uit te wisselen over de leefbare stad van morgen.
