Susanne Schlimgen nieuwe directeur Tendence

Tendence vindt plaats van 30 juni tot en met 3 juli 2018

Sinds 1 mei is Susanne Schlimgen directeur van de decoratiebeurs Messe Frankfurt. Voor deze benoeming was zij coördinator van de regionale orderbeurs Nordstil. Toch is Tendence geen onbekend terrein voor Schlimgen, van 2007 tot 2011 was zij namelijk verantwoordelijk voor de afdeling Giving van de internationale Ambiente- en Tendence-beurzen.

"We zijn blij dat Susanne Schlimgen het zal overnemen van Bettina Bär als waarnemend Tendence Director. Met haar jarenlange ervaring op het gebied van consumentengoederenbeurzen is zij uitstekend voorbereid op haar nieuwe taken, niet alleen inhoudelijk maar ook organisatorisch en strategisch", zegt Philipp Ferger, Group Show Director van Tendence. "Wij zijn ervan overtuigd dat mevrouw Schlimgen met haar beursexpertise, creativiteit en jarenlange ervaring in de sector de succesvolle ontwikkeling van Tendence in de toekomst zal voortzetten.”

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
28 mei 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine