Partnercontent Klein elektro

Espressions:
het winkelmerk voor de betere speciaalzaken

Espressions

Meer mensen die meer zelf én samen bewust koken: dat is waar Espressions zijn missie van maakt. Het middel? Goede keukenapparaten – tijdloze ontwerpen om te genieten.

7 augustus 2023

OVER ESPRESSIONS

Zelf koken, bewust eten en werken met goede apparatuur: met Espressions kan het! Onze concurrenten zijn niet de bekende elektromerken, maar de fastfoodketens. Onze insteek is mensen enthousiasmeren om meer zelf én samen te koken. Dat doen we door tijdloze producten te maken die de verwachtingen van de gebruiker overtreffen. Bij de ontwikkeling van onze producten zitten wij dicht op de eindgebruiker en werken we samen met professionals.

Als Europees merk streven we ernaar om zoveel mogelijk in Europa te produceren. Samen koken, samen eten! Vandaar Espressions – 'designed to enjoy'.

VOOR DE RETAILER

Om de producten van Espressions zo goed mogelijk in de winkel naar voren te laten komen, zijn onder meer instore presentaties ontwikkeld voor meer zichtbaarheid op de winkelvloer.

Er is content beschikbaar voor de social media van de klant en we kunnen samen acties initiëren. Met een korting kunnen apparaten worden aangeschaft om in de winkel te demonstreren. Ook werken we regelmatig met influencers samen.

IT&M ALS DISTRIBUTEUR

Espressions wordt in de Benelux gedistribueerd door IT&M B.V. IT&M is al jaar en dag leverancier van specialistische topmerken zoals: CrockPot, FoodSaver, Ritter, Breville, ECM, Wilfa, Ceado en Eureka. We leveren aan de betere kookspeciaalzaken, elektrowinkels en horecagroothandelaren in de Benelux.

Je kan ons bezoeken op Trademart tijdens de retailbeurzen in Brussel of in onze showroom in Eindhoven.

Je vindt IT&M en Espressions op het Brussels Interior Event, stand 103B DAKAR, Atomiumsquare 1 in Brussel en op www.itmonline.nl en www.espressions.eu.

IT&M
PARK FORUM 1110
5657 HK EINDHOVEN
+31402901130
info@itmonline.nl
www.itmonline.nl

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

IT & M

PARK FORUM 1110, HK EINDHOVEN 5657
Klein elektro

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
28 mei 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine