- wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
- digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
- uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
- maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.
Het zelfbouwhuis - compilatie 4 Het zelfbouwhuis - Compilatie - Ep. 4 - Nadat we de nieuwe indeling van de eerste verdieping opgemetst hebben, kunnen we de Z-profielen plaatsen. Deze stalen afwerkboorden bepalen grotendeels de eigentijdse look van de woning. En eens onze verdieping compleet is, voorzien we ook die van een bovenliggende balken- en pottenvloer. Op het gelijkvloers injecteren we onze oude muren ondertussen tegen opstijgend vocht. Daarna maken we ons plat dak in orde. We beginnen met een hellingschape en een dampscherm. Ten slotte leggen we de isolatie die we afwerken met een laag EPDM.
Het zelfbouwhuis - aflevering 43 Na-isoleren van de oude spouwmuren - Ep. 43 - Nu onze woning volledig dicht is door de installatie van de ramen, kunnen we de buitenschil gaan isoleren. We beginnen met de oude spouwmuren. Die gaan we na-isoleren door ze op te spuiten met glaswol. Maar voor we de isolatiewerken beginnen, worden onze nieuwe ramen nog bedekt met een spuitbare beschermfolie. Trefwoorden: spuitfolie
Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.
Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.