- wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
- digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
- uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
- maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.
Een nieuwe keuken in 4 stappen Als je een nieuwe keuken uitzoekt, dan lijken de mogelijkheden misschien overweldigend. Toch kun je in 4 simpele stappen zelf een keuken binnen je budget samenstellen. In deze reportage zien we hoe je dat klaarspeelt.
Hoe je badkamer volledig renoveren Je badkamer is een belangrijke factor voor het comfort van je woning. Daarom vernieuw je die het best af en toe, zo geniet je van meer comfort en luxe. Hoe je met een minimale inspanning een maximale verandering kan doen, zie je in deze video. Wat pakken we allemaal aan? • de vloer en plinten • het toilet • de douche • het badkamermeubel • de wandpanelen • de badkraan • de spiegel
Rust je tuinpoort uit met een grendel Trouwe kijker Thierry stuurde ons onlangs een filmpje door waarin hij toont hoe hij zelf een tuinpoort bouwde. Die kan je hier bekijken . Nu moet die nog van een grendel voorzien worden, dus gaat Thierry opnieuw aan de slag. Wil je jouw klusproject graag op Dobbit tv zien verschijnen? Stuur dan een video naar zelfgedaan@dobbit.be waarin je van A tot Z toont hoe je te werk bent gegaan en kom in de spotlights te staan in het programma 'Zelf Gedaan, Goed Gedaan?'. Meer info.
Hoe infraroodverwarming plaatsen Hallo Roger - ep. 2 - In deze reeks gaat Roger op zoek naar oplossingen op kijkersvragen. Deze keer bundelen we een aantal vragen die we binnenkregen over infraroodverwarming. Die proberen we allemaal te beantwoorden
Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.
Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.