ARdo brengt innovatie, smaak en kleur op je bord
de mix van plantaardig en convenience
Ardo, dat is convenience at all levels. Gebruiksgemak in de keuken en smaak op je bord: daar gaan we 100% voor, elke dag opnieuw. We zijn blij om jullie in 2023 ook twee gloednieuwe productinnovaties voor te stellen. Met ons trio crispy groentefingers en fleurig peulvruchtenprogramma zorgen we voor een smaakvolle en kleurrijke aanvulling van ons aanbod.
TRIO CRISPY GROENTEFINGERS
Onze kleurrijke en smaakvolle groentefingers kunnen niet ontbreken in jouw keuken. Ontdek de goudgele maïsfingers met maïs, de oranje groentefingers met wortel, butternut en zoete aardappelen, en tenslotte broccolifingers in een verrassend rood korstje, die apart of samen kunnen worden geserveerd.
De combinatie van geel, oranje en rood brengt meteen kleur op je tapasplank, je bijgerecht of je hoofdschotel. Serveer ze als alternatief voor frietjes, als topping op een salade of in een wrap. De vegan groentefingers zijn dankzij hun groentevulling en hun superkrokant korstje een favoriet bij jong en oud. Wedden dat kinderen op deze manier graag nieuwe groentesmaken ontdekken?
Het trio groentefingers is beschikbaar in een mix karton met 2 zakjes van elk, om eindeloos te combineren.
tapas à la carte
Daarnaast heeft Ardo een volledig gamma aan groentesnacks. Van krokante vegetarische burgers, broccoli nuggets, gepaneerde uienringen tot zoete aardappelfrietjes, er is voor ieder wat wils. Deze zijn bovendien heerlijk te combineren met onze kruidenmixen voor lekkere dipsausjes. Denk aan kruidenmixen in Mexicaanse stijl, op Aziatische wijze, een Provençaalse kruidenmix, tartaar kruidenmix, enzomeer. Ontdek het aanbod aan heerlijke groententapas hier!

